CS HIKARU: Cupa Moș Crăciun – 2022

In data de 18 decembrie 2022 a avut loc “Cupa Moș Crăciun”, ultima din acest an. Un număr de aproximativ 150 de sportivi au acceptat invitația, aceștia venind din toate colțurile Moldovei, pentru a concura pentru un loc pe podium.

Mulțumim prietenilor noștri agent șef de poliție penitenciară Alexandru Panait și agent șef adjunct de poliție penitenciară Nicolae Ciobanu si elevilor Școlii Naționale de Pregătire pentru Agenții de Poliție Penitenciară (SNPAPP) pentru prezență. Ne-am bucurat și de prezența Carinei care ne-a încântat cu muzica populară și colinde dar și de vizita lui Moș Crăciun, el împărățind cadouri tuturor sportivilor cuminți și muncitori! Mulțumim tuturor colegilor pentru prezență, arbitrilor pentru răbdare și dedicare și sportivilor pentru curajul și bucuria de a se afla pe tatami!

Rezultate Cupa Moș Crăciun

1. Găitan Alexandru -locul I

2. Avram Andrei – locul I

3. Turcea Stefan – locul I

4. Munteanu Stefan – locul I

5. Wincler Nicolas – locul I

6. Stanciu Alex – locul I

7. Țitu Stefan – locul I

8. Mihalea Patrick – locul I

9. Răchită Dragoș – locul I

10. Berușcă Radu – locul I

11. Duma Alina – locul I

12. Calance Delia – locul I

13. Meșniță Lavinia – locul I

14. Butacu Eugen – locul I

15. Avram Rares – locul I

16. Cristea Teodora – locul I

17. Hordila Robert – locul I

18. Moraru Alexandru – locul I

19. Bejan Cristian – locul I

20. Catalani Luis – locul I

21. Plescan Alexandru – locul I

22. Romanet Alexandra – locul I

23. Ceasar Emi – locul I

24. Negru Bogdan – locul I

25. Turcea Maria – locul II

26. Comanescu Andrei – locul II

27. Manole Vladimir – locul II

28. Răchită Luca – locul II

29. Sabău Daria – locul II

30. Trifan Cristian – locul II

31. Găitan Ilinca – locul II

32. Grigoraș Miruna – locul II

33. Avram Erika – locul II

34. Popescu Ionuț – locul II

35. Coșar Zehra – locul II

36. Adăiță Gabriel – locul II

37. Belea Robert – locul II

38. Misăilă Denis – locul II

39. Pâslaru Sara – locul II

40. Iftimie Stefan – locul II

41. Balint Karol – locul II

42. Muntianu Denisa – locul II

43. Trandafir Andrei – locul II

44. Bohor Sebastian – locul II

45. Ghimpu Lucian – locul II

46. Muraru Leon – locul II

47. Cîrlig Alexandru – locul II

48. Mazilu Andrei – locul III

49. Rău Lucian – locul III

50. Vâță Andrei – locul III

51. Hîncu Răzvan – locul III

52. Cavaleru Amalia – locul III

53. Dovleag Andrada – locul III

54. Zaharia Gabriel – locul III

55. Grădinaru Răzvan – locul III

56. Dovleag Teodor – locul III

57. Stanciu Eduard – locul III

58. Mocanu Matei – locul III

59. Zlotu Vladimir – locul III

60. Pavel Radu – locul III

61. Cioroaba Georgiana – locul III

Share:

Author: admin

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.